Scientific review - Lovely "Baltic Sand" #3


Godziny spędzone na zabawie z tłem wymusiły na mojej podświadomości wybór koloru dzisiejszego lakieru do paznokci. Jest nim przepiękny piasek Lovely "Baltic Sand" #3, kupiony przeze mnie już dobre kilka miesięcy temu. Po samej buteleczce widać, że jest on mocno używany, przed zrobieniem zdjęć nawet nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo. 

Lakier ten posiada pełno migoczących drobinek, które dosłownie błyszczą w świetle. Aplikacja jest chyba najprostsza z możliwych: świetnie się rozprowadza, szybko wysycha i potrzeba tylko jednej warstwy do pełnego krycia.
Osobiście jednak mam z nim mały problem, a dokładniej nudzi mi się po około dwóch dniach noszenia. Nie wiem z czego to wynika, może po prostu nie pasuje on do wszystkiego, ale mimo wszystko bardzo lubię do niego wracać. 


Już myślałam, że jedyną przygodą podczas żywotności tego lakieru będzie nauka ekonometrii (połyskujące drobinki świetnie rozpraszają uwagę), jednak razem z siostrą spontanicznie wybrałam się na event Modne Śniadanie, organizowany w sklepie H&M w Toruniu w dniach 4 i 5 lutego. Moje pazurki ładnie prezentowały się na tle kubka z kawą, na którym swoją drogą widniało kilka motywujących cytatów typu:


Be a voice, not an echo
One kind world can change someone's day
Be a better person today than you were yesterday 

 
1 komentarz :

  1. Niezwykle inspirujący kubek! Jeśli chodzi o paznokcie bardzo dobrze się prezentują :)

    OdpowiedzUsuń

nails-adventure © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka