Kings of Turtles - słoneczny duet od Essence

Wbrew zimowej  pogodzie i jesiennej nazwie lakieru bazowego (Essence Hello Autumn "Charlie seen in green" #03) dzisiejszy manicure jest bardzo słoneczny, a w końcu podczas tej pory roku każdy promyk słońca, szczególnie ten na paznokciach, cieszy podwójnie! 

Jest to mój pierwszy termiczny lakier do paznokci, ale już teraz mogę stwierdzić, że szybko znajdzie się pośród moich ulubieńców. W zależności od temperatury lakier zmienia barwę od zieleni aż do pięknego limonkowego koloru. Niestety nie udało mi się uchwycić na zdjęciach tej zmiany (myślę, że powstanie jeszcze oddzielny wpis o tym), jednak podczas zanurzenia dłoni na przemian w zimnej lub ciepłej wodzie od razu można dostrzec magię termo effectu. Nawet podczas zwykłego noszenia lakier miejscowo, głównie przy końcówkach, zmienia barwę na ciemniejszy, co wygląda naprawdę ciekawie. 

Na bazę nałożyłam dwie warstwy topperu Essence Nail art Special effect "Bird of paradise" #19, a na palec serdeczny przeuroczy stempel żółwika, pochodzący z płytki Salon Express SE21. Na koniec mój ulubiony, jak na chwilę obecną, top coat Bourjois. 

Efekt końcowy dość szybko skojarzył mi się z jedną z moich ulubionych płyt Kings of Leon "Come Around Sundown" (szczerze polecam!). Żółwik idealnie wtapia się w tą klimatyczną okładkę. 3 komentarze :

nails-adventure © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka