Hybrydy Sapphire w wersji świątecznej ❤

Miały być teraz zdobienia zwykłymi lakierami do paznokci ale z powodu chronicznego braku czasu wybór znowu padł na hybrydy. Tym razem użyłam trzy kolory Sapphire: Cream puff #40501, Black pool #40518 i Tropix #4050.  
Wszystkie lakiery kupiłam na Aliexpress, podobnie jak i świąteczną płytkę DREAM GIRL-11. Motyw na dzisiejszy dzień miał być nieco bardziej "urodzinowy", miałam już nawet w głowie kilka konkretnych pomysłów no ale niestety, będą musiały zaczekać na kolejny rok.
Uwielbiam oglądać świąteczne zdobienia w każdej postaci. Tworzenie ich daje jeszcze więcej satysfakcji. Ostatnio dla poprawy humoru przeglądałam wszystkie moje płytki i ze zdziwieniem zauważyłam, że posiadam kilka o których w ogóle nie pamiętałam! W czasie wakacji do mojej kolekcji doszło około 40 nowych zdobyczy, z czego użyłam do tej pory maksymalnie 1/4 z nich. Wśród tego jest jedna, typowo świąteczna płytka, więc to o niej powinien być już niedługo kolejny post ;)


13 komentarzy :

 1. Bardzo lubię oglądać świąteczne zdobienia ;) malować też ;)
  Mam dwie tego typu płytki -obrazki , ale nie bardzo lubię z nich odbijać wzory.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś widziałam taką hybrydkę na allegro :)

  Świetne zdobienie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też tak mam z płytkami - mam ich ogromną ilość, a do tej pory skorzystałam może z połowy z nich... Ale podobnie z lakierami - wciąż mam ich niezliczoną ilość których w ogóle nie używałam. Zdobienie świetne, ładne wzorki ma ta płytka ;-) Podoba mi się!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja na razie nie zdążyłam zebrać tak pokaźnej liczby płytek to stempli, ale wszystko przede mną :D ŚLICZNE MANI, uwielbiam świąteczne zdobienia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny świąteczny klimat na pazurkach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyszło naprawdę pięknie! :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że wciągnęło cię stemplowanie :)

  OdpowiedzUsuń

nails-adventure © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka