Nails full of stars - Eveline Color Edition #921


Najwyższa pora na zaległy post, dotyczący moich pazurków sprzed kilku dni. Odkładałam to już jakiś czas, ale z racji tego, że obecnie mam już kolejne, które bardzo chcę pokazać to nadciągam z króciutkim wpisem.

Kolor bazowy to lakier z Eveline Color Edition #921. Wzorki wykonałam za pomocą lakieru MoYou London"Baby Blue" #21, który testowałam niedawno w TYM poście. Muszę przyznać, że świetnie nadaje się do stempli (nie widać tego na zdjęciach, ale próbowałam prędzej odbić kilka innych płytek), niestety w połączeniu z szarością wypada dość słabo. Udało mi się jednak nieco uratować sytuację... 
... za pomocą naklejki na palcu serdecznym. Robiłam ją bardzo szybko, nie zwracając większej uwagi na detale (pokolorowana jest dość nierówno), jednak w moim odczuciu diametralnie zmieniła ona całokształt. Nudne, szare paznokcie udało się trochę ożywić i wprowadzić nieco koloru.

No i mam już kilka pomysłów jak wykorzystać naklejki w przyszłości!


4 komentarze :

 1. Like your blog very much! It was so interesting to read your posts and also I’d like to say that you have beautiful photos! I know that it requires so much time to update blog, but keep doing it!)
  I’ll be happy to see you in my blog!)

  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam naklejki i uwielbiam stemple ;) super połączenie! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie naklejka ożywiła całość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tą naklejką wygląda naprawdę ślicznie

  OdpowiedzUsuń

nails-adventure © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka