Tegoroczne nowości

W kalendarzu już kwiecień, a u mnie jeszcze nie pojawił się post o nowościach. Co prawda nie było tego wiele, ale są to produkty, na które długo czekałam i co do których mam spore oczekiwania. 

Zacznę może od kolejności pojawienia się tych perełek w moich paznokciowych zbiorach. Przepiękny zestaw dwóch lakierów i pierścionka OPI "Catch a falling star" dostałam w ramach zaległego prezentu imieninowego. Pierścionek jest trochę za mały, jak większość tych o uniwersalnym rozmiarze. Szkoda, bo wygląda całkiem ładnie, ale może chociaż do zdjęć się nada. 

Kolejne nowości, to szczęśliwie zakupione (akurat na promocji) lakiery hybrydowe Born Pretty Chameleon UV Gel Multi Chrome UV Gel o numerach #16 i #018. Kolory są przepiękne, nie chcę zdradzać za wiele, ale obecnie jeden z nich już jest w fazie testów ;)
Ostatnie rzeczy to zakupy z Aliexpress, które przyszły do mnie w różnym czasie. Jedna z nich to oczywiście bardzo dobrze znany już wszystkim Clear Jelly Stamper. Tutaj niestety trafił mi się nieco gorszy egzemplarz, bo na gumie występuje takie jakby zabrudzenie, którego nie da się wyczyścić. Nie jest to jednak coś, co przeszkadza przy użytkowaniu, jednak mnie osobiście irytuje ten brak "idealnej przejrzystości". 
Wzbogaciłam się również o cały pakiecik (50 sztuk) naklejek wodnych. Wzory wysłane zostały losowo, większość mi się podoba, część mniej, jednak na pewno będę miała sporo możliwości do ich wykorzystania.
Na sam koniec pochwalę się jeszcze jednym nabytkiem, a mianowicie dwoma paczkami o nazwie Hit kosmetyczny box. Niestety nie znalazł się tam żaden produkt do paznokci, dlatego też nie opisuję ich zawartości, ale pudełka szalenie mi się podobają i na pewno wykorzystam je do przechowywania lakierów ;)

9 komentarzy :

 1. Clear Jelly Stamper wybrałam sobie do recenzji z bps ale pewnie sporo czasu upłynie zanim dojdzie ;( urocze sa te pdełeczka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lakiery Opi są przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa tych hybryd :) a przezroczysty stempel nabyłam u b. Loves plates i jest świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ojej, naklejeczki na paznokcie:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny prezent! Sama z chęcią wypróbowałabym bordowy odcień lakieru Opi :D

  OdpowiedzUsuń

nails-adventure © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka