Wakacyjne lenistwo

Nareszcie wracam! Co prawda nie było mnie tylko przez tydzień, ale mam wrażenie jakby minął co najmniej miesiąc. Tak to już jest z tymi wakacjami ;) 


Przed wyjazdem obiecywałam sobie, że co najmniej trzy razy zmienię manicure żebym miała później co pokazywać w nowych postach, jednak oczywiście wyszło inaczej. Wyjeżdżamy żeby wypocząć, ale jest tyle ciekawych miejsc do odwiedzenia i tyle rzeczy do zrobienia, że malowanie paznokci spada na dalszy plan. Tylko raz udało mi się zmienić lakier, a i nawet na nim nie zrobiłam żadnych stempli, bo pomimo tego, iż zapakowałam ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy to i tak jakoś nie mogłam się na tym skupić. 


Podsumowując: obecnie pokazywane przeze mnie zdobienie zrobiłam będąc jeszcze w Polsce i miałam je przez większość czasu. Lakier bazowy to Wibo Summer Extreme Nails #534, natomiast stemple wykonałam za pomocą płytki JQ-01 i lakieru Essence Nail Art Stampy Polish #02. Myślę, że w następnym  poście pokażę też ten zwykły lakier wraz z kilkoma ogólnymi zdjęciami z wyjazdu. Turcja jest tak pięknym i zupełnie odmiennym od Polski krajem, że będę przez długi czas polecać ją wszystkim dookoła. 


14 komentarzy :

 1. Mam ten wzór na płytce ;) jest super ;) bardzo ładne mani ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Paznokcie prezentują się świetnie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podobają te stempelki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie wesołe paznokcie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cuudowne <3
  paperlifex33.blogspot.com zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne :) aż trudno wzrok oderwać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne :) aż trudno wzrok oderwać :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne :) tez bym takie chciała ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. mam ta płytke i nie wiem jak ja ugryźć. Chyba zrobie takie połączenie, bo fajnie sie to prezentuje ;)

  OdpowiedzUsuń

nails-adventure © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka